نحوه ارسال و تحویل کالا

نحوه ارسال کالاهای خریداری شده به یکی از روش های زیر انجام می پذیرد.  

1. تحویل با پیک موتوری (مختص شهر تهران) ارسال سفارشات طی 48 ساعت کاری از ساعت 17 الی 22 می باشد. هزینه 25.000 تومان برای سفارشات کمتر از 500 هزار تومان دریافت می گردد. سفارشات بالای 500 هزار تومان هزینه ارسال رایگان می باشد.

2. ارسال از طریق پست مختص کلیه نقاط ایران به غیر شهر تهران می باشد که هزینه بسته به مسافت و مقدار سفارش توسط شرکت پست تعیین می شود که به عهده مشتری می باشد. تحویل از 24 تا 72 ساعت کاری بعد پردازش سفارش می باشد.

3. ارسال از طریق باربری مختص کلیه شهر ها کشور به غیر از تهران در صورتی که سفارش در روز غیر از تعطیل تا قبل از ساعت 15 انجام شود و مبلغ سفارش به صورت کامل پرداخت شده باشد اقلام در روز بعد آماده شده و تحویل باربری داده می شود، در غیر این صورت تا زمانی که مبلغ سفارش پرداخت نشده باشد سفارش در حالت انتظار باقی می ماند و اگر ظرف 24 ساعت سفارش تسویه نگردد سفارش اتوماتیک لغو می گردد.

زمان تحویل از شهر تهران تا شهر شما معمولا 2 روز کاری (در مراکز استان ها) و 3 روز کاری (در شهر های اطراف استان ها) طول می کشد. هزینه ارسال بار از انبار فروشگاه تا باربری به صورت رایگان بوده و مشتری باید هزینه ارسال بار از باربری تهران تا مقصد را به صورت پس کرایه پرداخت کند، که این مبلغ بستگی به مسافت و مقدار بار مشتری دارد.

نشانی باربری در محل تحویل سفارش از طریق ارسال تصویر رسید بابری (بیجک باربری) به اطلاع خریدار خواهد رسید لذا بعد از رسیدن سفارش به مقصد بابری، خریدار می بایست جهت دریافت کالای خود به محل بابری مراجعه نماید.

توجه: در صورتی که مشتری خود به محل باربری مراجعه نکرده و یا خود شخص از باربری در خواست کند که سفارش خود را درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرد شامل هزینه اضافی شده که به عهده خود مشتری می باشد. در صورتی که سفارش شما در موعد مقرر به دستتان نرسید، می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما و اعلام شماره پیگیری خود از وضعیت ارسال سفارش خود مطلع شوید.

 

 

بستن
مقایسه